Ana Sayfa Hakkımızda Üretim Yöntemleri Organik Tarım Nedir ? Stevia Hakkında İletişim Ulaşım
Bitki Sözlüğü
Ürünler
Yasal Uyarı
Tasarım
Çeviri
© KALO Organik Tarım
Önemli Not: Sunulan ürünlerin bir kısmı henüz organik zertifikalı değil, doğal ortamda ilaç ve suni gübre kullanılmadan yetişen bitki veya bu bitkilerin ürünleridir. Ürünler ilaç olarak veya tedavi maksatıyla kullanılmamalı. Fiyatlara KDV dahildir.
-- Perakende satışımız ve kargo ile canlı bitki gönderimimiz yoktur --
İletişim ve İrtibat
Değerli müşterilerimiz; İhtiyacınız olan Stevia ürünleri için lütfen satış noktalarımıza başvurun. Üretim yerlerinde artık perakende satış hizmeti olmayacak. Sorularınız için lütfen bize e-Posta gönderin veya bu sayfanın sonundaki genel bilgileri okuyunuz.

e-Posta : info@kaloorganiktarim.com

Ayrıntılı bilgi için lütfen size en yakın akademik kuruluşa (Üniversite veya Yüksekokul), bağlı olduğunuz Ziraat Odasına, İlçe/İl Tarım müdürlüğüne veya Ziraat danışmanlık şirketinize başvurun.
Yoğunluktan dolayı telefon ile danışmanlık veya bilgilendirme hizmetimiz şu an sadece sözleşmeli üreticilerimiz ve müşterilerimiz için mevcuttur.
 
 

Üretim Merkezi:
Didim/AYDIN, e-Posta : info@kaloorganiktarim.com

Diğer bölgelerdeki satış ve dağıtım noktaları:

- - G Ü N C E L L E N İ Y O R - -

Sıkca sorulan sorular ile ilgili cevaplar:

- Canlı bitkilerin (saksı bitkisi ve viyolde fide) kargo ile gönderimini maalesef yapamıyoruz, bunlar üretim yerlerinden teslim alınmalı veya nakliyesi alıcı tarafında organize edilmeli.

- Bir paket tohumun kargo ücreti 5-8 TL arası. Yaprak için kargo ücreti miktara göre değişir.

- Kapıda ödeme opsiyonunu maalesef sunamıyoruz.

- Fide minimum satış adeti 45 adet (bir viyol). Dikim mevsimi bölgenin iklim şartlarına ve rakımına göre Nisan sonundan Haziran sonuna kadar ve tekrar 15-30 Eylül arası. Yoğun talepten dolayı lütfen vaktinde sipariş verip ihtiyacınız kadar ayırtın.

- Sadece bizim fidelerden suni gübre ve ilaç kullanılmadan yetiştirilip hasat edilen kurutulmuş yapraklar için alım garantisi veriyoruz. Bunun dışında sadece uluslararası Demeter standartlarına göre uygun zertifikalı organik veya biyolojik ekolojik tarım yapan üreticilerden kendi tahlilerimizi yaptırtıktan sonra yaprak alımı yapmaktayız.

- Sanayisal Rebaudiosit A veya Steviosit üretimi veya AR-GE çalışmaları için yüksek etken madde oranına sahip olan Stevia variyasyonları da mevcut.
 
 
Ana Sayfa | Hakkımızda | Üretim Yöntemleri | Organik Tarım Nedir ? | İletişim | Ulaşım | Bitki Sözlüğü | Linkler | 2016 Fiyat Listesi | Yasal Uyarı | Tasarım | Çeviri
Site Haritası
Resim Yoksa
Resim Yoksa
Resim Yoksa
Resim Yoksa
Resim Yoksa
Resim Yoksa
Resim Yoksa
Resim Yoksa
Resim Yoksa
Resim Yoksa
KALO Organik Tarım · e-Posta : info@kaloorganiktarim.com
Üretim Merkezi: AYDIN
Copyright © 2015 KALO Organik Tarım · Tüm hakları saklıdır
Tavsiye edilen çözünürlülük: 800 x 600